KEMİKTEN SES İLETİM TEKNOLOJİSİ NASIL ÇALIŞIR?


Kemikten iletim, işitme sürecinin doğal bir parçasıdır. Bize ulaşan tüm sesler, aynı anda hem kulak zarlarımız, hem de bedenimizdeki kemikler üzerinden ilerler. Geliştirmiş olduğumuz patentli kemikten ses iletim teknolojisi, elmacık kemikleri üzerinden ilerleyerek, kulak zarından geçmeden doğrudan iç kulağa ulaşan mini ses titreşimleri yaratır.

Ürüne Git

AFTERSHOKZ, KLASİK KULAK ÜSTÜ VE KULAK İÇİ KULAKLIKLARA GÖRE DAHA FARKLI BİR ŞEKİLDE TAKILIYOR. BU TASARIMIN ÖZELLİĞİ VE AVANTAJLARI NELERDİR?

Kulaklarınızın üzerine ya da içine yerleştirilen hoparlörler yerine, AfterShokz’da ses iletimi, kulakların hemen önüne, elmacık kemiklerinin arka uzantısı üzerine yerleştirilen bir çift dönüştürücü aracılığıyla gerçekleşir. Böylece, kulaklar ve kulak kanalları açık kalır. Pek çok kişi, kulak üstü veya kulak için ürünleri kullanmanın getirdiği rahatsızlıklardan şikayetçidir. Benzersiz bir tasarımla kulağı açıkta bırakan ve uzun süreli kullanımda bile üst düzey konfor sunan OpenFit™ teknolojisi ise bu yaygın rahatsızlık hissini ortadan kaldırır. Tasarımımızın öne çıkan bir diğer yanı ise sağladığı güvenliktir. Kulaklarınız daima açık olduğu için, çevrenizde olup bitenleri her an takip edebilirsiniz.

Ürüne Git

AFTERSHOKZ TERE VE NEME KARŞI DAYANIKLI MIDIR?

Evet. Kulaklıklarımız, aktif bir yaşam tarzını benimseyenler için yüksek dayanıklılık sunacak, bedensel egzersizler ve hava koşullarından olumsuz etkilenmeyecek şekilde tasarlandı. Nanoteknoloji ürünü kaplama, teri ve nemi iterek içeri ulaşmasını engeller. Ancak, AfterShokz su geçirmez değildir ve suya daldırılmamalı ya da ıslak ortamlarda bırakılmamalıdır.

Ürüne Git
  • 1
  • 2