AFTERSHOKZ KULLANILIRKEN KORUYUCU KASK TAKILABİLİR Mİ?

Kesinlikle. AfterShokz baş çerçevesi, başın arkasından ve bisiklet, paten, kayak gibi etkinliklere dönük yaygın koruyucu kask modellerinin hemen hepsinin rahatça takılmasına izin verecek kadar alçaktan geçer.

Ürüne Git

AFTERSHOKZ KULLANIRKEN TAŞIT SÜRMEK YASAL MIDIR?

ABD’de, taşıt kullanımı sırasında kulaklık kullanımına ilişkin yasalar, eyaletten eyalete değişebilmektedir. Bazı eyaletlerde, trafik sesleri ve diğer uyarıların güvenli bir şekilde duyulabilmesi için, kulaklardan en az birinin açık tutulması gerekir. Başka bazı eyaletlerde ise, kulakları kapattığı için taşıt kullanımı sırasında klasik kulaklıkların kullanımı bütünüyle yasaktır. AfterShokz kulaklıkları, kulakları hiçbir şekilde kapatmadan ses iletimi sağladığı için, sürüş esnasında kullanımı tamamen güvenli ve yasaldır. Ancak, kulağı açıkta bırakan kulaklıklara mevcut yasalarda yer verilmediğinden, ceza uygulanmayacağını garanti edemeyiz. Bununla birlikte, kulaklık modellerimizin, çevresel farkındalığınızı hiçbir biçimde olumsuz etkilemediğini güvenli söyleyebiliriz.

Ürüne Git

AFTERSHOKZ KULAKLIKLARI, BİLGİSAYARA BAĞLANDIĞINDA İLETİŞİM AMAÇLI KULAKLIK TAKIMI OLARAK KULLANILABİLİR Mİ?

Evet. Kablosuz modellerimiz, Bluetooth özelliği bulunan bir bilgisayar ya da Mac’e bağlandığında, hem müzik hem konuşma iletimi için kablosuz stereo kulaklık takımı olarak kullanılabilir. Sportz M3 modeli ise 3,5 mm’lik girişe sahip bir bilgisayar ya da Mac’e kablo yoluyla bağlandığında, aynı şekilde müzik ve konuşma iletimi için kablosuz stereo kulaklık takımı olarak görev yapabilir. Sportz 3 modelinde mikrofon bulunmadığı için, sadece 3,5 mm’lik girişe bağlanarak bilgisayardan gelen müziğin dinlenmesine kullanılabilecektir.

Ürüne Git


AFTERSHOKZ, TELEFON ARAMALARI İÇİN DE KULLANILABİLİR Mİ?

Evet. Kablosuz modellerimizin tümünde, çevre gürültüsünün ulaşmasını engelleyen ve akıllı telefonlar ya da diğer Bluetooth özellikli aygıtlarla telefon görüşmelerinin sorunsuz gerçekleşmesini sağlayan ikili mikrofonlar bulunmaktadır. Ek olarak, Sportz M3 modelimizde de 3,5 mm’lik kablo ile akıllı telefona bağlandığında, telefon görüşmelerinin sorunsuz gerçekleşmesine olanak tanıyan, çevre gürültüsünün ulaşmasını engelleyen tek mikrofon mevcuttur.

Ürüne Git